В’ятрович назвав 19 травня "вкрай невдалою" датою для інавгурації


Керівник Українського інституту національної пам’яті (УІНП) Володимир В’ятрович вважає 19 травня вкрай невдалою датою для проведення інавгурації президента України

Про це посадовець написав на своїй офіційній сторінці у Facebook. Об этом сообщает incident-info.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Звучать пропозиції щодо проведення інавгурації президента 19 травня. Дата вкрай невдала — це День пам’яті жертв політичних репресій, визначений указом президента в 2007 році. Тобто це траурний день, в який по всій Україні проводяться жалобні заходи, обмежено розважальні заходи і розважальне мовлення на ТБ", — пояснив В’ятрович.

"Комік Володимир Зеленський дозволяв собі жарти над Голодомором, президент Володимир Зеленський не має права на глум над пам’яттю про мільйони жертв репресій", — підсумував він.

  • Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський запропонував призначити 19 травня днем інавгурації президента України.
  • Про це він учора, 4 травня, спілкувався у Верховній Раді з головою парламенту Андрієм Парубієм та очільника фракцій.
  • На думку віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка, інавгурація саме 19 травня свідчить, що Зеленський збирається після цього розпустити Раду та піти на дострокові парламентські вибори.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/05/vyatrovych_nazvav_19_travnya_quotvkray_nevdaloyuquot_datoyu_dlya_inavguraciyi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя