Підозрюваного у хабарництві лікаря-трансплантолога відпустили під нічний домашній арешт

Підозрюваного у хабарництві лікаря-трансплантолога відпустили під нічний домашній арешт Фото: unian.ua

Pавідувача відділення трансплантації та хірургії печінки Інституту ім. Шалімова затримали третього жовтня, коли він отримував 20 тисяч доларів хабаря за проведену раніше операцію з трансплантації печінки, подальше лікування і реабілітацію. Під час обшуків у затриманого знайшли ще 60 тисяч доларів. Також правоохоронці вилучили 840 тисяч доларів з банківської скриньки трансплантолога, повідомляє "Громадське".
Кримінальне провадження розслідують за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України, ведуться слідчі дії.

Прокуратура просила суд обрати підозрюваному запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави в 3 млн грн, але суд ухвалив інше рішення.У прокуратурі наразі вирішують питання подачі апеляції на це рішення суду. Об этом сообщает podrobnosti.org.ua со ссылкой на СМИ.

За інформацією прокуратури, лікаря відсторонили від посади завідувача відділення, проте він може продовжувати проводити операції.

Нагадаємо, що затриманий — завідувач відділом трансплантації та хірургії печінки.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/pidozryuvanogo_u_habarnytstvi_likaryatransplantologa_vidpustyly_pid_nichnyy_domashniy_aresht_301426.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя